Menu główne

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: miQTTpEEkA w wi_mBOtU->__destruct() (linia 1 z /home/geodezjadebica/public_html/themes/zen/template.php).
  • Notice: Undefined variable: oDjygYw w o_hERwN->__destruct() (linia 1 z /home/geodezjadebica/public_html/themes/zen/template.php).
  • Notice: Undefined variable: zXbEYzy w iK_zqub->__destruct() (linia 1 z /home/geodezjadebica/public_html/themes/zen/template.php).
  • Notice: Undefined variable: FHdZI w ukb_LBhq->__destruct() (linia 1 z /home/geodezjadebica/public_html/themes/zen/template.php).

Geologia

Oferujemy usługi z zakresu geologii i geotechniki - polecamy geologów, którzy współpracują z naszym biurem.

Zajmujemy się badaniem podłoża gruntowego celem określenia parametrów geotechnicznych niezbędnych dla projektowania i wykonawstwa wszelkiego rodzaju obiektów budowlanych. Oferta jest dopasowana do charakteru inwestycji oraz indywidualnych potrzeb klienta. 
Zajmujemy się między innymi rozpoznawaniem podłoża gruntowego i sytuacji gruntowo-wodnej, sporządzaniem projektów robót geologicznych, opinii geotechnicznych, dokumentacji badań podłoża gruntowego, dokumentacji geologiczno-inżynierskich oraz hydrogeologicznych. Wykonujemy wiercenia, sondowania a także nadzór geotechniczny wraz z obsługą geotechniczną budowy. 


Zapraszamy do naszego biura geodezyjnego przy ul. Głowackiego 17a, p.II, p.15 w Dębicy (obok Lidla), oraz zachęcamy do kontaktu telefonicznego i przez pocztę elektroniczną.